השתלת שיניים ביום אחד בשיטת ההשתלה - ILTI

 

 

בחיי הימיום אנו לעיתים נדירות חושבים על אותה אי הנוחות שעלולה להווצר בחיינו עקב היעדר שיניים. רק לאחר איבוד השיניים כתוצאה ממחלה (עששת ותוצאותיה, מחלת חניכיים, טראומות) אנו מבינים כי נתקלנו בבעיה. חוסר היכולת לחייך חיוך רחב מכל הלב או להנות מאכילת המנה החביבה עלינו מביאים לירידה חדה באיכות  החיים.

מרפאת השיניים של ויקטור קרוש מציעה לכם פתרון לבעיה זו באמצעות שיטת השתלות שיניים יעילה ואפקטיביות במיוחד, שיטת ILTI.

טכניקה זו פותחה בעקבות נסיון רב בתחום השתלות השיניים ומכילה בתוכה שורשים של שימוש בטכניקות המתקדמות והחדשניות ביותר להשתלות שיניים כגון : ALL-on-4, All-on-6, Bazal Implantology-Disk implants ועוד...

 

היתרונות של השתלת שיניים ביום אחד בשיטת ILTI

 

  • התהליך כולו מתבצע בתוך יום אחד ללא השתלת עצם וללא הרמת לסתי הסינוס.
  • ריפוי מהיר - ללא דימום, נפיחויות ושטפי דם לאחר השתלת השיניים.
  • נוחות - לא גורם לאי-נוחות, הפציינטים מציינים כי ההסתגלות קורית מהר מאוד בשל העדר של מחברים כלשהם אחרי השתלת שיניים.
  • נגישות - הודות לשימוש בכמות מינימלית של שתלים דנטליים.
  • אריכות ימים - השתלים הדנטליים יכולים לשמש במשך עשרות שנים.
  • אסטתיקה - חזות השן נראית זהה לשן אמיתית הן מבחינת הצורה, הצבע והיציבות.
  • יעילות - העברה נכונה של כוחות לעיסה.
  • שיקום מהיר - השיקום של השתלים הדנטלים אינו מחייב השחזה של שיניים בריאות סמוכות ואין צורך בהשתלת עצם, השתלים הדנטליים מוחדירים בזווית .

     

נקודה חשובה נוספת היא שהשיטה מתאימה גם לאנשים הסובלים מסוכרת וממחלות חניכיים ובנוסף לכך, מחקרים רבים מוכיחים שהעדיף לבצע השתלת שיניים מאשר שיקום קונבנציונאלי מכיוון שהיא מונעת ניוון של העצם במקרים של מסיבות של העדר שן.

במידה וחסרות כמה שיניים, איבוד העצם מתרחש במהירות רבה יותר וכאשר גובהה של העצם פחות מ- 10 מ"מ קיים סיכון לשבר של הלסת, באופן גס, אפשר לנגוס בפרוסת לחם ולשבור את הלסת. לכן, עדיף לבצע את ניתוח השתלת השיניים בהקדם בכדי למנוע את ניוון הלסת, למנוע שברים ולחסוך ממכם את ההשלכות שבאות כתוצאה מכך.
 

קבל כבר עכשיו יעוץ חינם בנושא השתלות שיניים


אם בחרת עבורך השתלת השיניים לפי טכניקת ILTI, זכור את הנקודות החשובות הבאות

טיפוח והגיינה של השתל ואיזור הפה


על מנת שהשתל ישמש לך שנים רבות, נדרש לשמור על היגיינה ראויה בחלל הפה, לבצע טיפול אוראלי נאות ולבקר את רופא השיניים לצורך בדיקות תקופתיות.

מומחיות רופא השיניים המבצע את השתלת השיניים


אם השתלת השיניים נעשתה באופן לקוי סביר להניח שהשתל לא ייקלט. לפיכך לפני הסכמה לניתוח השתלות שיניים, עליך לברר ולמצוא את מירב המידע אודות הרופא המבצע את ההשתלה, את כישוריו, את התמחותו ואת מספר העבודות הדומות שבוצעו על ידו.

השתלות שיניים - מחיר ועלות


הגורם הזה הוא הגורם המרכזי ולעתים אף המכריע בהשתלות שיניים, עבור חלק גדול מהמטופלים. אי אפשר להכחיש את העובדה כי מחיר ההשתלה הינו גדול, אך בהתחשב באריכות הימים של השן המושתלת אפשר להבין את הרציונאל מאחורי ההוצאה הכספית.

 

בעמוד הבא ניתן לקבל מידע נוסף אודות שאלות ותשובות על השתלת שיניים
או במילון המונחים מקצועי של רפואת שיניים