גלריית טיפולים לפני/אחרי ותגובות המטופלים

 

אלכס בן 41, בגיל 12 איבד את שלושת שיניו הקדמיות, רוסיה


הנער הצעיר הוכה באכזריות על ידי בריון שניסה לקחת את כספו וכתוצאה מכך איבד את שלושת שיניו הקדמיות. כאשר הלך לטיפול רפואי, קיבל שיניים תותבות שאיתן היה במשך 30 שנים. לאחר ניוון לסת מתקדם היה מחוייב להחליף גם את השיניים הנותרות ולהחליפן לתותבת שלמה. לאחר שפנה למרפאת השיניים של דוקטור ויקטור קרוש, בוצעה השתלת שיניים מיידית ושוקמה כל הלסת העליונה בטכנולוגיית השתלת השיניים ביום אחד ILTI.

פול בן 33 מגרמניה


פנה למרפאה והתלונן על ניידות הגשר בלסת העליונה וחוסר יכולת ללעוס מזון כראוי. לאחר הבדיקה התברר שכל השיניים שהיו עם כתרים היו בשלב של ריקבון מתקדם. המטופל עבר ניקיון יסודי של שאריות הרקבון בתעלות וניתוח שתלים בהעמסה מיידית.

נתן בן 50, מהנדס מירושלים


dentalimplants3

במשך 20 השנים האחרונות המטופל סבל ממחלת חניכיים ובעת הפנייה למרפאה היו תלונות על ריח רע מפה, ניידות שיניים חמורה ודימום חניכיים. לאחר בחינה מדוקדקת, הוחלט להסיר את השיניים החולות הנותרות וכבר באותו היום הותקן למטופל גשר מתברג שיושב על שתלים בשיטת  ILTI. במילותיו של נתן "תמיד חשבתי שאת תחושת השיניים האמיתיות לא ניתן להחליף, ורק עכשיו, סוף סוף, אני מרגיש את השיניים האמיתיות, הנורמליות."

פיודר בן 49, טייס מולאדיווסטוק, רוסיה


במשך 15 שנים, כתוצאה מאיבוד שיניים עקב מחלת חניכיים, פיודר משתמש בתותבות חלקיות. לדברי פיודר, הוא ניסה מגוון של אופציות של שיניים תותבות אבל אף אחת מהן לא התאימה לו. במרפאה של ד"ר קרוש המטופל עבר ניתוח שתלים בהעמסה מיידית והותקן גשר על הלסת העליונה בטכנולוגית ILTI. בעתיד, פדור הולך לשחזר את שורת השיניים בלסת התחתונה.

פנה עכשיו קבלת ייעוץ חינם מרופא שיניים מומחה

אליהן בן 51, נהג מונית מבית שמש


dentalimplants5

מחסור בשיניים צדדיות של הלסת העליונה במשך 12 שנים וניידות חזקה של ארבעת השיניים הקדמיות. לפני 6 שנים במרפאתו של ד"ר קרוש נעשתה הסרת שיניים קדמיות שנפגעו. באותו היום עשה השתלה וההתקנה של הגשר - כך שוחזר במלואו סט של כל השיניים בלסת העליונה.

אנדירס בן 57, מנהל חברת נדלן בליטא


dentalimplants6

תקופה ארוכה מאוד שהחולה לא שמר על אסטטיקת ובריאות הפה בהתאם לכללים הניתנים במרפאות השיניים בעיקר מכיוון שלא מצא את הזמן לנסוע למרפאה. "תחת לחץ של אשתי ובתי, הלכתי למרפאת של ד"ר קרוש בכדי לפתור את בעיות השיניים אחת ולתמיד. וכפי שהתברר, היה זה צעד חכם. התוצאה עלתה על כל הציפיות ומצאתי את עצמי עם חיוך יפיפה בדיוק אחרי יום אחד."

אנה בת 48, מורה פרטית מרוסיה


dentalimplants7

התלונה העיקרית - מחסור באסתטיות הפה ושלא לדבר על חוסר היכולת ללעוס מזון כראוי וליקוי בדיבור. במרפאה של ד"ר קרוש אנה עברה ניתוח השתלת שיניים ביום אחד בלסת העליונה והתחתונה.
"אני מרגיש צעירה יותר, לא רק חיצוני אלא גם פנימי" - אומרת אנה.

אלינורה בת 54 מהנדסת מבלרוס


dentalimplants7

סבלה ממחלה אוטואימונית חמורה. לפני 5 שנים, עברה שיקום מלא של השיניים בלסת התחתונה והעליונה באמצעות ניתוח השתלת שיניים בהעמסה מיידית.

פנה עכשיו קבלת ייעוץ חינם מרופא שיניים מומחה